هنرنمایی بازیگران ایرانی و فرانسوی در یک نمایش هنرنمایی بازیگران ایرانی و فرانسوی در یک نمایش
مرداد 03, 1396 - 283 Views

هنرنمایی بازیگران ایرانی و فرانسوی در یک نمایش

نمایش «سوء تفاهم» نوشته «آلبر کامو» نویسنده، فیلسوف و روزنامه‌نگار فرانسوی و برنده جایزه نوبل ادبیات، توسط بازیگران ایرانی و فرانسوی به صحنه می رود.
این نمایش به کارگردانى جواد مولانیا جمعه ٦ مرداد در تئاتر باران به زبان فرانسه به نفع خیریه خانه خورشید روى صحنه مى رود.
جواد مولانیا کارگردان این نمایش طى یادداشتى در این خصوص نوشت:  اجراى نمایش «سوء تفاهم» نوشته آلبر کامو و به کارگردانىِ بنده حقیر با موفقیتى که در باورم نمی گنجید به پایان رسید، انتظار نداشتم نمایشى که به زبان فرانسه و با ترکیب بازیگران ایرانى و فرانسوى و با بالانویس فارسى اجرا می شود این چنین مورد استقبال شما مخاطبان فهیم قرارگیرد. اما اکنون پس از اتمام اجراى آن، با گروهم تصمیم گرفتیم این خوشنودى و رضایت رابا یک کار نیک و خیر پایان دهیم . پایانى که خودْ آغازِ یک راه است.
خانه خورشید نهادى غیر دولتى است که حمایت و تیمار از زنان آسیب دیدهء سرزمینمان را به دوش می کشد.این زنان کنار ما زندگى می کنند، آبرومندانه همراه ما نفس می کشند و براى گذرانِ زندگى شان، مرارت ها و آسیب هاى جدى دیده اند. حالا چشم به شما دوخته ایم که چگونه با خرید بلیت نمایش ما همراه با گروهمان خانه خورشید را روشن نگاه می دارید.
در این نمایش نازنین خلیلیان، تیفن دالمس، مهرناز فراهانی و محمد ذبحی به ایفاى نقش مى پردازند .
از دیگر عوامل مى توان به عطیه شریعتی ( دستیار کارگردان )، کهبد تاراج ( مدیر تولید )، ادریس محمدى ( طراح پوستر )، مینو جان محمدى ( انتخاب موسیقى ) و سارا حدادى ( مشاور رسانه اى -مکث ) اشاره کرد.
این نمایش توسط بازیگران ایرانی و فرانسوی و به زبان فرانسه و همراه بالانویس فارسی ساعت ١٩ اجرا خواهد شد، علاقه مندان مى توانند برای تهیه بلیت این نمایش به گیشه تیاتر باران و یا سامانه تیوال مراجعه کنند.
 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…