گوناگون

۱۷ روش برای غلبه بر خواب آلودگی بعدازظهرها در محل کار

همین که ناهار را می‌خوریم، پلک‌هایمان سنگین می‌شود، گهگاه خمیازه می‌کشیم و به‌سختی می‌توانیم بر روی کارهایمان تمرکز کنیم.

رئیس جمهور برزیل و همسرش کاخ ریاست جمهوری را به علت وجود ارواح خبیثه ترک کردند

در دنیایی که علم و فناوری حرف اول را می زند، اتفاقی رخ داده که به سختی می توان آن را باور کرد.

خانه تکانی و سبزه رویانیدن؛ آیین کهن نوروزی ایرانیان

سبزه رویانیدن و کاشتن دانه­‌های غلات چند روز پیش از آمدن نوروز و نگریستن به رویش و بالش دانه‌­ها در دوازده روز جشن نوروز از آیین‌­های کهن ایرانیان بوده ­است.

خودروی جدید کابریولت کلاس E مرسدس رونمایی شد

مرسدس پیش از نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو امسال خودروی کابریولت کلای ای خود رونمایی کرد.

دلایل اصلی ریزش مو در مردان و زنان

مردها معمولا به خاطر الگوی طاسی مردانه بیشتر از خانم‌ها در معرض ریزش مو قرار دارند. اما نازک شدن و ریزش مو در خانم‌ها نیز رواج بسیاری دارد.

چگونه میل به خوردن شیرینی را کاهش دهیم؟

قند، به خودی خود سمی نیست و بدین منظور ساخته نشده است. قند ماده‌ایست کاملا کاربردی در بسیاری از غذاها، کاربرد آن محدود به شیرین نمودن غذاها نمی‌شود، بلکه نقش یک ماده‌ی نگهدارنده‌ طبیعی در غذاهایی مانند مربا را ایفا می‌کند و یا بخشیدن رنگی قهوه‌ای و زیبا به سطح نان.

نحوه‌ی نشستن شما از شخصیت‌تان می‌گوید

حالات مختلف بدن می‌تواند اطلاعات زیادی درباره‌ی شما به دیگران بدهند. ممکن است کارهای زیادی را بدون اینکه بدانید انجام دهید؛ چنین کارهایی که بدون آگاهی و به طور غریزی انجام می‌شوند می توانند شخصیت، احساسات درونی و ترس‌های ما و چیزهایی که ممکن است از چشم بقیه مخفی باشد را نشان دهند.

طراحی دکوراسیون اتاق کار در منزل: در آرامش کار کنید!

پیشترها شاید صد سال زمان باید سپری می‌شد تا بگوییم وارد دوران جدیدی شده‌ایم. اما این روزها با رشد سریع تکنولوژی، گذر ثانیه‌ها هستند که دوران جدید را می‌سازند.

سبک نقاشی نوگرایی و یا (Modernism)

نوگرایی، که از آن به نام‌ های تجدد یا مدرنیسم (modernism) نیز یاد می‌شود، به معنی گرایش فکری و رفتاری به پدیده‌های فرهنگی نو و پیشرفته‌تر و کنار گذاردن برخی از سنت‌ های قدیمی است.

خنکای بهار در خانه؛ دکوراسیون خانه را متناسب با فصل٬ تغییر دهیم

انتخاب آغاز بهار به عنوان شروع سال نو در سرزمین ما می­‌تواند حکایت از آن داشته باشد که این فصل از قرن­‌ها پیش و از زمان نیاکانمان جایگاه ویژه‌­ای در میان ما داشته است.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…